Projekt Zdravé tělo


Projekt Zdravé střevo vznikl po vlastní zkušenosti, kdy jsem hledala produkty, které mi pomůžou podpořit imunitu a mé zdraví a zdraví mé rodiny. Narazila jsem na unikátní produkty české výroby, které mě oslovily svojí účinností a tím, že jsou vyráběny v Česku a jsou postaveny na silném vědeckém základě, kterou zašťiťuje veřejně známý molekulární mikrobiolog RNDr. Petr Ryšávka. 

A po vlastních zkušenostech, kdy mi produkty pomohly s dlouhodobou zácpou a potížemi s trávením,  dětem pomáhá na posílením imunity a dalších neduhů. Užíváním kolagenu pociťuji na svém těle velmi pozitivně ne jen pevnějšími nehty a vlasy a pokožkou, ale hlavně na kloubech a pohybovém aparátu. Který při své práci velmi přetěžuji.

 Proto tyto produkty s láskou a radostí doporučuji dál :)

Produkty-sirupy jsou unikátní v tom, že vyživují a obnovují střevní mikrobiom, ošetřují sliznice, pomáhají s trávením, aktivují vstřebávání účinných látek-živin dle výběru druhu sirupu a mnohé další. Pro více informací mě kontaktujte nebo shlédněte videa a informace níže :)

Sirupy pro zdraví

Probiotické a prebiotické sirupy jsou vhodné pro Vás, kdo hledáte řešení na podporu zdraví. 

Sirupy podporují zdraví našich střev díky probiotickým sirupům, které pomáhají upravit naši střevní mirkofloru, podporují správné střevní bakterie a podporují správnou funci střev. 

Dalšími druhy sirupů jsou prebiotické, které dodávají našim střevním bakteriím potravu a další výživné látky, které se lépe vstřebávají do těla, díky správné funkci střev, dochází k lepší vstřebatelnosti všech látek, které jsou obsaženy v ostatních sirupech. Sirupy se vzájemně doplňují a harmonizují naše zdraví. Pokud Vás tyto informace zaujaly, přidejte se ke mě do skupinky Zdravé střevo, kde najdete informace, reference, živá vysílání a spoustu dalšího :)

Individuální mikrobiom test

Hippokrates, otec moderní medicíny, řekl, že všechny potíže člověka začínají ve střevech, a to již v letech 460-370 před naším letopočtem.


 Jak jistě víte, střevo je dnes bráno jako druhý mozek , je odpovědné za řadu důležitých reakcí a procesů v lidském těle. Proto je důležité znát jeho stav. Pokud totiž není v pořádku (a to v počátcích nemusíme vůbec pociťovat), lze vhodným zásahem zastavit přicházející katastrofu.

MICROBIOME TEST je určen jak pro klienty, kteří mají potíže, tak pro klienty, kteří o sebe chtějí pečovat. Při včasném zásahu, lze na základě výsledků analýzy svoji střevní mikrobiotu obnovit do rovnovážného stavu. 


Po vyhodnocení stavu vašeho mikrobiomu vám bude doporučena adekvátní strava a produkt nebo kombinace produktů, které vaše střeva nastartují správným směrem. 

 

Hledáte řešení pro Vaše zdraví nebo Vás zajímá možnost osobnostního rozvoje a hledáte přivýdělek? Napište mi, ráda se s Vámi spojím a zjistíme s čím Vám můžu pomoci 🙂❤️